مهدیه رضایی

خانم مهدیه رضایی

شرکت نیواگرو تولید کننده کودهای: بیولوژیک، ارگانیک و از شیمیایی ها NPK. آفت کش ارگانیک کیتواگروسنس برای اولین بار در ایران

 
با سلام و احترام ،

خانم مهدیه رضایی مدیر عامل شرکت الوند دانه خمین  به شماره ثبت ۱۳۸ برند تجاری نیواگرو دارای ۶۰ محصول و دو عدد ثبت اختراع جهانی در راستای تولیدات ارگانیک و آفت کش ارگانیک موفق به کنترل و پیشگیری و از بین بردن تمام آفات و بیماری های قارچی و باکتریایی پسیل پسته ، کرم گلوگاه انار که تا قبل از این بزرگترین مشکل برای کشاورزان بوده است ، جایگزین کودهای شیمیایی مخلوط با خاک پیش کاشت و چالکود ، افزایش رشد ساقه ی و ریشه ای ،  درشت شدن و خوش طعم شدن محصولات باغی و زراعی . با داشتن نمایندگی در چندین استان بزرگ کشور از جمله خراسان شمالی و جنوبی و رضوی ، همدان ، زنجان ، کردستان ، استان فارس ، استان کرمان ، استان مازندران و گلستان ؛  سیرجان ، رفسنجان ،  آذربایجان غربی و شرقی  ، طارم بخش‌هایی از استان البرز ، خوزستان و اردبیل ،  آمادگی خود را جهت ارائه محصولات  اعلام می دارد.

مهدیه رضایی مدیریت این شرکت از سال ۹۵ عضو باشگاه نوابغ مدیریت ایران ، یکصد مدیر شایسته ملی و شصت مدیر برتر مدیریت و اقتصاد دانش بنیان ، عضو کنسرسیوم تیم تجاری ایران در کشورهای خلیج ، عضو انجمن ارگانیک اروپا و در سال ۹۶ در راستای راه‌اندازی فاز دوم مجموعه در مناطق محروم و موفق به دریافت تقدیرنامه از جناب آقای رحمانی فضلی وزیر محترم کشور گردید.

در همان سال در راستای ارتقای صادرات این شرکت در عمان با نام زاهد و برند تجاری نیواگرو را ثبت گردید.  در عمان و قطر در حال حاضر در شهر اربیل عراق دارای دفتر پخش و قرارداد پخش محصولات این شرکت و اعطای نمایندگی و قرارداد فروش سالانه حداقل ۴۰۰۰ تن به کشور عراق را دارای می باشیم. تحولی عظیم  در راستای عرضه محصولات ارگانیک و در راستای افزایش تولید و برداشت محصولات ارگانیک صورت خواهد گرفت .

لازم به ذکر است شرکت نیواگرو دستاوردی بزرگ و متحول کننده در گلخانه های هیدروپونیک مناطق آزاد ارس جلفا از نظر افزایش تناژ و تولید محصولات ارگانیک جهت تاییدیه محصول سالم و مجوز ورود محصول برداشتی برای صادرات به روسیه داشته است که از افتخارات یک شرکت می باشد .

شرکت نیواگرو  با داشتن تمام استانداردهای جهانی و ایزو های بین المللی ،  ثبت کودی از موسسه خاک و آب کشور مفتخر به آمادگی برای عرضه تمام محصولات خود در سراسر دنیا می باشد. این شرکت دارای تمام محصولات بیولوژیک (محرک و ریشه زایی ) -  npk - کلات  (فروتست) - پیش کاشت و چالکود تمام باغات و مزارع بستر گلخانه های  هیدروپونیک -  کود مهارگر ارگانیک برای اولین بار در ایران و جهان  (کیتواگروسنس ) - تمامی کودهای هیومیکی ، جایگزین کود شیمیایی اوره (اگرومیک ) دارای ازت بالا با ترکیبات هیومیکی و ... می باشد.

لازم به ذکر است شرکت نیواگرو با مدیریت خانم مهدیه رضایی  جهت نشان دادن عملکرد محصولات خود با انجام پاپلوت و آمادگی خود را اعلان میدارد.

 مهدیه رضایی

شرکت الوند دانه خمین (برند نیواگرو) با مدیریت سرکار خانم دکتر مهدیه رضایی علاوه بر تولید همه محصولات ارگانیگ وبیولوژیک، با دارا بودن دومحصول انحصاری و اختصاصی آنتی سالت (خنثی کننده ی نمک) وکیتواگروسنس (آفت کش ارگانیک) دارنده ی رکورد نابود کننده ی 18آفت شامل شته ، پسیل ، پسته و... می باشد .الوند دانه خمین برای نخستین بار در ایران با داشتن آزمایشگاه با تجهیزات و پرسنل روزآمد تلاش پیوسته در مدت دوسال سابقه ی تست آزمایشی و دارنده بهترین رکورد در زمینه آفت کشی وخنثی کنندگی نمک، پایین اوردن پی اچ خاک، پایین آوردن الکتریسته خاک، جلوگیری ازسال آوری افزایش 35تا100درصدی محصول بنا به توصیه کارشناسان، با نمونه برداری ازخاک وکارشناسی کمبود خاک ازابتدا با غنی سازی خاک اقدام نموده، سپس با استفاده ازمحصولات بیولوژیک وسه ترکیب کلات بسیارقوی گامهای موثری را در این زمینه برداشته است .شرکت دانش بنیان نیواگرو محصولاتی صددرصد ارگانیک وکاملا مطابق با آنزیم های بدن انسان را تضمین می کند. علاوه برافزایش 35تا100درصدی محصول، بزرگ شدن دانه ومیوه وجلوگیری ازسال آوری یکی ازبرنامه های محقق شده ی برند نیواگرو است . در زمینه صادرات نیز افزون بر صادرات کودهای شرکت، خرید محصولات ارگانیک وغنی شده با کودهای شرکت نیواگرو از اقدامات صادراتی و تامینی شرکت می باشد . نویدی که میتوان دراین زمینه به کشاورزان عزیزکشورتقدیم داشت : درصورت استفاده ازکودهای بیولوژیک وارگانیک شرکت نیواگرو، خرید آن نیزتوسط شرکت انجام و به کشورهای متقاضی بر حسب اولویت ارسال خواهد شد . الوند دانه خمین ( برند نیو اگرو) با پدید آوردن تحولی نوین در تولید کودهای متناسب با آنزیمهای بدن انسان، بقای طبیعت، سلامتی و کشاورزی پاک را نوید می دهد .

مدیر عامل :  خانم مهدیه رضایی

استان: مرکزی
شهر: خمین
وب سایت: www.newagroco.com
ایمیل: info@alvandcrop.com
نشانی: قطب صنعتی، خیابان شهید بسارده، شرکت الوند دانه خمین
تلفن: (086)46485174
مدیریت بازرگانی و فروش داخلی : آقای مهندس مهران رضایی

0912-286-9554

حسابداری : آقای دکتر طاهری

0919-584-5686

واحد فروش : آقای سرلک

086-46485174

کارشناس کشاورزی ، باغبانی ، و تجهیزات گلخانه ای : آقای رضایی

0919-997-8661

086-46342885
نیواگرو

برگزیده مدیر برتر در سمینار مدیریت دانش و اقتصاد دانش بنیان

 

 

با 7 سال سابقه و تجربه

شرکت نیوآگرو با نام رسمی الوند دانه خمین با 7 سال فعالیت در زمینه تولید کود های ارگانیک و شرکت درانواع نمایشگاه های تخصصی کشاورزی جزو برترین تولید کننده کود در کشور می باشد .

 

برگزیده کنگره تجلیل از یکصد مدیر شایسته کشور

 

 

با تولید  انواع کود های ارگانیک

، NPK و مهارگر ، آگرومیک و بیولوژیک کود مخصوص پنبه و کود مخصوص انگور ، کود های اگرومیک و سولوپتاس و کلات ها با برند نیواگرو در خدمت کشاورزان و باغداران عزیز می باشد .

 

نیواگرو

تماس با ما

شرکت الوند دانه خمین

استان مرکزی ، شهر خمین ، قطب صنعتی، خیابان شهید بسارده ، شرکت الوند دانه خمین

تلفن: 08646485174

تلفن مدیریت بازرگانی و فروش داخلی : آقای مهندس مهران رضایی : 09122869554

تلفن کارشناس کشاورزی ، باغبانی ، و تجهیزات گلخانه ای : آقای رضایی : 09199978661